.

.

New
Високи Брановидни Кутии, 6 x 6 x 24, Kraft, 25/Пакет со Попуст Превозот САД

Високи Брановидни Кутии, 6 x 6 x 24, Kraft, 25/Пакет со Попуст Превозот САД

DEN 1125.60

Количина на стоки
Достапно

Високи Брановидни Кутии крајот loading за лесно вметнување и запечатување.Може да се користат во местото на мејлинг цевки.Идеален за превозот нередовно во облик на објекти, како на пример светилки, голф клубови, shelving, риболов и чадори.Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Брановидни кутии се обновливи и рециклираат.Со гордост се направени во САД!. 6 x 6 x 24" Високи Брановидни Кутии.Високи Брановидни Кутии крајот loading за лесно вметнување и запечатување.Може да се користат во местото на мејлинг цевки.Идеален за превозот нередовно во облик на објекти, како на пример светилки, голф клубови, shelving, риболов и чадори.Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Брановидни кутии се обновливи и рециклираат.Krabičkách се продаваат во пакет количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Со гордост се направени во САД!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат