.

.

New
MightySkins Кожата Компатибилен со Sony PS4 Контролер - Ретро Контролори 3 | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена н

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony PS4 Контролер - Ретро Контролори 3 | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Прикажи ги исклучите вашиот уникатен стил со Силни Кожи за вашиот Sony PS4 Контролер!Не ми се допаѓа Ретро Контролори 3 кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите PS4 Контролер ќе биде единствен што ќе се!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : Ставање вашите Силни Кожата на вашето PS4 Контролер е супер лесно благодарение на неговата патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Силен Кожи се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат