.

.

New
gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Фокус 2004-2011 Главата Единица GPS Навигација Мултимедијален Плеер Седна nav со Екран на Допир 4G+WiFi/SWC/Carplay/Bluetooth/DSP/FM,8 Основ?

gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Фокус 2004-2011 Главата Единица GPS Навигација Мултимедијален

DEN 9801.36

Количина на стоки
Достапно

ПОГОДЕН МОДЕЛ : Овој стерео аудио специјално компатибилен со Фокус 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011. Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомобил пред купување(или да ми кажете на вашиот автомобил, година модел или ме испрати табла слика).Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците. 4 G WIFI МРЕЖА : Стерео во Автомобил Главата Единица Седна Nav има вграден WIFI мрежа и поддржува најновите 4 G модул.Ова го прави лесно за вас да пристапите на Интернет и да слушате музика онлајн, гледајте online видео, гледајте online игри, направи email за коментарите, итн. 3 D GPS НАВИГАЦИЈА : Со 3 D мапи (i NAND мапи) најдобро може да се стигне до посакуваната дестинација во секунди.Сите навигација информации се достапни, e.г.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на екранот, 3 D street view, дестинација за пребарување, итн.СТЕРЕО во АВТОМОБИЛ СО BLUETOOTH : Build-во Bluetooth со A2 DP/Телефон книга на овој автомобил mp5 мултимедијален плеер, поддршка hands-free bluetooth повик, bluetooth музика игра, возење повеќе удобно и безбедно.Можете да се поврзете на Wi Fi да се види на интернет видео, како и користење на интернет мапата.ОГЛЕДАЛО ЛИНК : машината поддржува конекција за Android и i OS уредите.Можете да ги синхронизирате звукот и сликата на екранот на телефонот за да го единица без трансфер на податоци, и гледање на вашиот телефон, мини видеа на Андроид стерео во автомобил.Добредојдовте во мојата продавница да купат вашите омилени производи.Ви посакувам среќен шопинг!Answer : ___________________________ Note : Пред купување, ве молиме потврдете големината и обликот на централната конзола панел.Ако не одлучи, ве Молиме пратете на модел и година на вашиот автомобил да се на нашиот e-mail да се избере соодветна навигација за вас.▶ Андроид оперативен систем▶ Поддршка Car Auto Play dongle (само 8core)▶ Вграден DSP(само 8core)▶ Поддршка за 1080 P Видео▶ Поддржува Прикажување на Екранот линк▶ Побрзо безжична со вграден Wi Fi▶ Поддржуваат Bluetooth за hands-free повици и музика▶ Изградена-во радио тјунер▶ Поддршка USB▶ Built-in GPS навигација▶ Поддршка Сплит-Екран▶ Повеќе UI интерфејс екранот▶ Сите нови UI▶ Поддршка AHD HD обратен слика▶ Повеќе јазици▶ 2.5 D допир IPS екран▶ Оригинални воланот контрола▶ Поддршка 4 K видео формат▶ Поддршка за WI-FI, 3 G/4 G internet If имате било какви прашања, Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат