.

.

New
UXZDX CUJUX Прилагодливи HD 3D паметен Телефон Екран Засилувач 12 Инчи Виткање 3D Засилувач Телефон Носителот Стои со Силен Притисок Отпор (Боја : Црвена)

UXZDX CUJUX Прилагодливи HD 3D паметен Телефон Екран Засилувач 12 Инчи Виткање 3D Засилувач Телефон Носителот

DEN 3712.32

Количина на стоки
Достапно

Екранот засилувач може да се користи со сите паметен телефон。.Екранот засилувач може да помогне во олеснување на очите, замор.И на екранот засилена е анти-УВ.Оптичка технологија може да зголемиш сликата на мобилен телефон со повеќе пати.И сликата е јасна.Има силикони подлога на телефон носителот дека може да ја спречи на телефонот од лизгање.Оваа 3 D high-definition мобилен телефон екран зголемувачот ќе ви донесе добра визуелно искуство.Екранот засилувач е лесен и лесно да се врши.Во исто време, мобилниот телефон зголемувачот е изработен од ABS.На тој начин, тоа има силен притисок отпор и тежина.Екранот засилувач може да се користи со сите паметен телефон。Екранот засилувач може да помогне во олеснување на очите, замор.И на екранот засилена е анти-УВ.Оптичка технологија може да зголемиш сликата на мобилен телефон со повеќе пати.И сликата е јасна.Има силикони подлога на телефон носителот дека може да ја спречи на телефонот од лизгање.Оваа 3 D high-definition мобилен телефон екран зголемувачот ќе ви донесе добра визуелна experience The екран засилувач е лесен и лесно да се врши.Во исто време, мобилниот телефон зголемувачот е изработен од ABS.На тој начин, тоа има силен притисок отпор и тежина.Најдобар подарок за стари лица, family Product параметри : Материјал : plastic Color : црна, црвена, white Dimensions (должина x ширина x висина) : околу 223 x 165 x 10mm Packing листата : 1*мобилен телефон екран лупа(со Исклучок на мобилни телефони и други реквизити)Пакетот вклучува : 1 x 10 X лупа(две кол објектив за избори).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат