.

.

New
Уверение Меѓународни Есен Жетвата 16 оз. Чаши, Сет од 4, Multicolor

Уверение Меѓународни Есен Жетвата 16 оз. Чаши, Сет од 4, Multicolor

DEN 921.84

Количина на стоки
Достапно

Вклучува : Есен Жетвата 16 оз.Чаши, Сет од 4. Направена Со Трајни Грнчарија.Објектот Димензии : 5.25" x 3.75" x 4.25".Се меша и натпревар избрани тикви во богатите падне нијанси, Одлична за туш, водителка и housewarming подароци.Машина За Миење Садови & Микробранова Безбедно.Добредојдовте на доаѓањето на есента со Уверение Меѓународниот е Есен Жетвата Сет од 4 Чаши дизајниран од страна на уметникот Danhui автора продолжува да работи.Шарени тикви и есенски лисја изобилува со богата падне нијанси на секоја керамички 16 оз.Кригла кој 4 избрани decors.Совршен за вашите омилени топли или ладни пијалаци.Координирање чинии, чаши и служат опрема е на располагање да се заврши изглед на есен во вашиот дом.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат