.

.

New
Bucilla Ложа Дедо Чувствува Applique Комплет, 6 Парче

Bucilla Ложа Дедо Чувствува Applique Комплет, 6 Парче

DEN 506.88

Количина на стоки
Достапно

За полнење да се создаде чувствува дрво здолниште за празници.Комплет вклучува печат филц, везови забен конец, sequins, монистра, игли и три-јазична инструкции.Готовиот производ мерки околу 43 инчи во дијаметар.The Lodge Дедо 6 Парче Чувствува Applique Украс Комплет доаѓа со се што е потребно да се создадат овие шармантни, рачно изработени украси, вклучувајќи : печат филц, памук везови забен конец, sequins, монистра, игли, и инструкции.Тоа е лекување за сите возрасти и нивоа на вештини и е прекрасен прилог на било кој празник украси.Координатите со Поднесување на Дедо порибување.За генерации, Bucilla е обезбедување на stitchery ентузијасти со алатки да создадат рачно изработени keepsakes.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат