.

.

New
10-32 x 5/16 Копачка Завртки Ален Socket Set Завртка Нерѓосувачки Челик Количина 50 - Неискористени, Неоштетени Објект

10-32 x 5/16 Копачка Завртки Ален Socket Set Завртка Нерѓосувачки Челик Количина 50 - Неискористени, Неоштетени

DEN 708.00

Количина на стоки
Достапно

10-32 x 5/16" Копачка Завртки Ален Socket Set Завртка Нерѓосувачки Челик Количина 50. Материјали кои се произведени според висок технолошки стандарди.Производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.За широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти. 10-32 x 5/16" Копачка Завртки Ален Socket Set Завртка Нерѓосувачки Челик Количина 50.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат