.

.

New
WYS-ШИШЕ, 24pcs 1/3 Оз 10ml Празни Кобалт сина Стаклено Шише Шишенцето со евро dropper црна подесувате евидентно капа за етерични масла ароматерапијата (Боја : Кобалт сина, Гол?

WYS-ШИШЕ, 24pcs 1/3 Оз 10ml Празни Кобалт сина Стаклено Шише Шишенцето со евро dropper црна подесувате евидентно

DEN 873.60

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе направи максимални напори за да можете 5-ѕвезда услуга.Пакувањето Вклучува : .Кобалт сина стаклени шишиња 24 парчиња,10ml(1/3 Мл) секој.Европската orifice редуктор 24 парчиња.Црна капа 24 парчиња, подесувате евидентно.Карактеристики на производот : 24 - 10 ml, Кобалт сина, Стаклени Шишиња, со евро orifice и црна подесувате евидентно капи.Совршена големина за да се направи вашиот сопствен етерично масло мешавини и одделни нив за лична употреба или за споделување.Доаѓа seperated со капа и orfice во поли торба така можете да започнете со додавање на вашите мешавина веднаш.Сигурно, безбедно и практично пакување.Одличен за патување, погодно се вклопува во вашата чанта.Кобалт сина стакло помага да се заштити од штетните UV зраци од сонцето.Секој шише е течење доказ тестирани.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат