.

.

New
Диви Месечината Дијамант Девојка Сликарство Колекции за Возрасни , Целосна Вежба DIY Дијамант Уметност Крстот Бод Боја со Броеви за Дома Ѕид Канцеларија Оркестаро?

Диви Месечината Дијамант Девојка Сликарство Колекции за Возрасни , Целосна Вежба DIY Дијамант Уметност Крстот

DEN 722.40

Количина на стоки
Достапно

5d Дијамант Слика : Платно големина 16 X24 инч.Сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изгледа сјајна и ќе се никогаш да не исчезнат, повеќе живописни и брилијантен.Enought дијаманти за завршување на целата слика.HD Печатење Платно : Висок јасно маслото платно е водоотпорен и дури и текстура, моделот на себе има леплива позадина и заштитна пластична фолија за да се задржи сликата леплива, заврши сликата лесно.Ние обезбеди неопходните дијамант сликарство додатоци алатка да се направи целата налепница слика, вклучени самолепливи платно, смола кристал монистра, пластичен послужавник и точка вежба пенкало, дупчење лепак (Слика Рамка Не се Вклучени).Прекрасен Подарок : дијамант сликарство комплет ќе биде убав подарок за роденден, Божик, Нова Година е ден, денот на Благодарноста, годишнина, итн.Тоа може да ги мотивира децата' творештво, подобрување на децата е во рацете на способност, боја за појавување на способност, се развиваат концентрацијата и радосен само-дисциплина, и тоа, исто така, се избор за возрасни за ослободување на стресот.Совршена Уметност Оркестарот : дијамант сликарство може да се закачи на дневна соба, спална соба или трпезаријата, тоа ќе го направи вашата соба неверојатни.Добредојдовте на нашата продавница!!!среќен шопинг !Дали љубовта DIY боја со број и бараат не само било слика, но акрилна боја со број за возрасни и деца која е дизајнирана со вонредни внимание на детали и сликовито се покаже шарени сликата?Дали сте љубители на сликарството и би сакал да да имаат ремек-дело што се создаде со себе без било слика основна да декорирате вашиот дом стане уметнички?или сте во потрага за нешто да се релаксираат вашиот ум, за да го развијат трпението и да ги убијат досадни време или за да се подобри односи со вашите семејства, деца, љубовници или пријатели по завршувањето на еден сликарство заедно?Сите 5 D дијамант сликарство колекции ќе брод во СТАНОТ КУТИЈА која може да се спречи дијамант слики од брчки.Чекори : 1. Отвори пакетот и да го провери дијамант подготви специјални алатки. 2. Приказ на дијамант боја, средена, со цел на кодирање. 3. Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пенкало, стап соодветните дијамант. 4. Според соодветните боја код стап дијамант кон соодветните платно.Answer : ___________________________ NOTE : ВНИМАНИЕ ве МОЛИМЕ : * рамката не е вклучена.*Ако не доби доволно вежби, ве молиме порака за дополнителни вежби.Ве молиме Чувајте го надвор од дофат на доенчиња и мали деца.Тие не се погодни децата чија возраст се во рамките на 6.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат