.

.

New
227KG 500lbs Брзо се стега Одржување Капацитет Брзо Ослободување Справи со Вертикален Тип Toggle Менгеме GH-12132

227KG 500lbs Брзо се стега Одржување Капацитет Брзо Ослободување Справи со Вертикален Тип Toggle Менгеме GH-12132

DEN 410.16

Количина на стоки
Достапно

Одличен Материјал : Овој производ е направен од поцинкуван технологија, со мазна и убава површината, со голема сила, не е лесно да се носат, и долг животен век.Стабилна Структура : станот четири двокреветни рокер рака механизам усвојува ќор-сокак принципот на конструктивната механика, што е повеќе стабилен во употреба и едноставна операција.Супериорни Перформанси : собранието и одредување на стегање сила е стабилен и сигурен, кои може да се намали одредување на време, заштеда на време и напор, и ефикасно обезбедување на работа ефикасност.Широк Спектар на Апликации : Овој производ е широко се користат во производство или склопување на токи, флип заклучување на багаж и други индустрии, земјоделството и тестирање.Спецификации : Модел : GH-12132, Боја : Сребрена, Материјал : Поцинкуван, Стегање Сила : 227kg, Бар Отворање : 100°, Тежина : 386g, Секој пакет вклучува toggle менгеме.Спецификации : Модел : GH-12132 Боја : сребро Материјал : поцинкуван Стегање сила : 227kg Бар Отвори : 100 ° Справи со пресврт : 60 ° Димензии : како на сликата Тежина : 386g Пакет се Вклучени : 1 x Toggle Менгеме.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат