.

.

New
Ambesonne Апстракт Лист Сет, Дијагонала Стил Шарени Повторувачки Плоштадот Рамки Слика Уметност Печати, Опремени и Рамен Лист со Pillowcases Постелнина Акцент 4 Парче Сет, Кр

Ambesonne Апстракт Лист Сет, Дијагонала Стил Шарени Повторувачки Плоштадот Рамки Слика Уметност Печати, Опремени

DEN 1823.76

Количина на стоки
Достапно

Мерења - 1 цар големина лист 78" широк X 80" долго, 105 инчи долго x 102 инчи, широк рамен лист & 2 перница шамс 36" широк X 20" долго.Направени од - %100 Микрофибер исклучително функционална и мека.Исклучителен квалитет за вашите најчесто пријатен спие!.Карактеристики - Сите круг еластична џеб, одговара на душеци до 16".Шарлатан има плик затворање.Машина перат - Студено нежни циклус само.Добар избор за спални соби, хотели и домови со убави дизајни.Печатени - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Предмети Печатени на насловната страна само.Направени од - %100 Микрофибер исклучително функционална и мека.Исклучителен квалитет за вашите најчесто пријатен спие!Карактеристики - Сите круг еластична џеб, одговара на душеци до 16".Шарлатан има плик затворање.Машина перат - Студено нежни циклус само.Добар избор за спални соби, хотели и домови со убави дизајни.Печатени - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Предмети Печатени на насловната страна само.Можно е да се подготви нов декорација со промена на текстилни производи во вашиот дом!Ќе уживате во создавање на производи со различни дезени.Без разлика дали сакате есен-тематските цветни дезени или пак на вашиот кревет во платно со пејзаж слики.Сите дизајни кои ќе се одрази на вашиот карактер се при рака.Благодарение на нејзината мека текстура, тоа не предизвика непријатност за да вашата кожа.Можете да спијам непрекинато преку ноќ и уживајте во убавината на спиење.Можете да направите избалансирана слика со компатибилен pillowcases.Сетот се состои од рамен лист, опремени лист, и перница шарлатан.Ќе мора убавина и квалитет во исто време!Ќе откриете удобност, преку обезбедување хигиенски спиење средина.Ќе се заштити вашиот кревети од прашина и нечистотија тие се изложени на целиот ден, долго.Ќе се заштити вашиот душек од потење за време на спиењето и секогаш ќе го задржи тоа сосема нов.Секогаш има алтернатива!Благодарение на еластичен дел од Опремени Лист, можете лесно може да се помине и да се елиминира лизгање проблем на вашиот листови.Благодарение на нејзината мазна површина, тоа не се направи rustling звук.Спиење ноќевања со вашиот партнер повеќе нема да биде тортура за вас.Бидете подготвени за длабоко и непрекинат сон.Тоа е отпечатена со државата на уметноста дигиталната технологија, кои не му штетат на здравјето.Можете да се мијат овој сет постелнина со мир на умот.Тоа не lint или згаснува лесно.Можете да имаат ист квалитет за долги периоди.Можете да се создаде пријатна атмосфера во вашиот дом во буџетот-пријателски начин.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат