.

.

New
BDRWXZ Закачалки Пакет од 10 Notched Закачалки, Гардероби, Облека Јакни, Костуми, Кошули, Складирање Кеси за да Зачувате Простор (Боја : 2) (Боја : 2)

BDRWXZ Закачалки Пакет од 10 Notched Закачалки, Гардероби, Облека Јакни, Костуми, Кошули, Складирање Кеси за

DEN 1088.40

Количина на стоки
Достапно

Елегантен дизајн : доволно силна за да се одржи потешки облека и одржување на обликот на облека.Издржливи : се Направени од издржлив метал, обложено со убави бои, посилна од пластика.Примена : Тоа може да се одржи тешки костуми, капути, јакни и фармерки.Двострано рецки : удобен рецки на рамениците на закачалка ќе ви овозможи лесно да се откажам strappy camisole да се спречи вашата облека од испаѓање.Простор за заштеда на енергија : многу погодна за плакари или преносни гардероби, со користење на ултра-тенок за да се зачува простор.Спецификација : материјал : metal Size : 42x20cm/16.53x7.87in (ве молиме видете слика за детални големина)Достапни бои : златна, се зголеми gold Quantity : 10 pieces Package Содржина : 10 x hangersnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

material:
metal
Size:
42x20cm/16.53x7.87in (please see the picture for the detailed size)
Available colors:
gold, rose gold
Quantity:
10 pieces
Package Contents:
10 x hangers :
notes:
Due to manual measurement, please allow an error of 0-1cm. Please make sure you don't mind before bidding. :
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат