.

.

New
Studyset LED Светлата Светилки, 6000K LED Светилки Комбо, IP67 Водоотпорен Авто Led Светилка Светла, 2000LM Супер Светло Модифицирани Доведоа Автомобил Светлина, Пакување од 2 9005

Studyset LED Светлата Светилки, 6000K LED Светилки Комбо, IP67 Водоотпорен Авто Led Светилка Светла, 2000LM

DEN 493.68

Количина на стоки
Достапно

【IP67 Водоотпорен】LED светлата светилки има водоотпорен функција, заштита на ниво : IP67. Оваа LED светлата светилка може да функционира нормално во било кој случај на лоши временски услови. 【Супер Светло】LED светлата светилки се изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, 25 W, 2000 LM по пар, 6000 K кул бело, одлична дисипација на топлина перформанси, светла и безбедно. 【Лесна Инсталација】Скоро 1 : 1 мини дизајн исто како халоген, совршено се вклопуваат во вашиот станбен и фабрика sockets без каква било измена, само plug and play.Секој може да лично да ги инсталирате. 【30.000 Часа животен век】LED светлата светилки се направени од високо-квалитет авијација алуминиум материјали со моќни турбо ладење фанови,кои може да им обезбеди на вашите LED фарови со повеќе од 30.000 часа на светла постојана светлина. 【Широко се Користи】Оваа LED светлата светилки Одговара за 99% на возила, но филтер систем може да не се 100% точни.Пред купување, ве молиме внимателно да се провери моделот на производот за да се спречи unsuitability во изминатиот период.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат