.

.

New
Бебе Форма Сортирање Играчка, Сензорни Сортирање Бин со 14 Шарени Текстура Форми Блокови, Форма Sorter Играчка за Деца на Возраст Од 18 Месеци и Нагоре како Роденден, Ран

Бебе Форма Сортирање Играчка, Сензорни Сортирање Бин со 14 Шарени Текстура Форми Блокови, Форма Sorter Играчка

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

【Форма Sorter Играчка】Бербата едноставна среќа, дете светот е едноставен, но полн со непознати cuteness.Обликот сортирање играчка големина е 7.1x4.9x4.7 инчи, вклучува коцка кутија и 14 форма на блокови.Деца на возраст над 18 месеци стари лесно може да се стави меѓу своите симпатична нозе да научат форма класификација и боја за признавање.Поголем форма на блокови, исто така, може да се бања играчка задржи вашето бебе да падне во љубов со капење. 【Безбедно s интерес да им помогнам форма преку еластична бендови, и на децата да размислуваат за тоа како да се надвор од форма, која вежби децата размислување способност.Совршен Сензорни Корпа.Бебето играчки со 14 буци форма блокови на различни бои се babys внимание веднаш, нека деца добие боја познанието и форма познанието додека играте.Имајте Деца Зафатен.Шарени и лесни, симпатична големина на блокови кои се лесни за бебиња рацете, да се стави во и извади, да ги задржи вашето бебе зафатен.Добро бања играчка и патување играчки за 10 месеци и нагоре.Одличен Подарок за Бебиња.Сетилните играчка кутија може да го смири вашиот babys емоции, а неговата одлична за децата да научат додека играте.Ова учење играчка е убав подарок за babys роденден, празник или Божиќ сегашноста.Малку Играчка За Чување.Како што сите знаеме дека малку што често има некои мали топчиња или играчки, ова бебе форма sorter може да се користи како мала играчка складирање случај кога сакате да declutter играчка агол.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат