.

.

New
Baoblaze Браник Решетка Решетка Маска, 7422A8 7422A9 Лево или Десно Трим Внеси Маска за Peugeot 107 09-12 - Лево

Baoblaze Браник Решетка Решетка Маска, 7422A8 7422A9 Лево или Десно Трим Внеси Маска за Peugeot 107 09-12 -

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Одговара за Peugeot 107 2005-2012. Дел Број : Лево 7422 A9 ; Право : 7422 A8. Направени од високо сигурен квалитет и издржлив материјал, лесни.Лесна инсталација, совршена замена на стари предмети.Директна замена на старите или скршен капак.Опис : - Одговара за Peugeot 107 2005-2012 - Дел Број : Лево 7422 A9 ; Право : 7422 A8 - Направени од високо сигурен квалитет и издржлив материјал, лесни. - Лесна инсталација, совршена замена на стари предмети. - Директно го замените стариот или скршен капак.Спецификација : - Големина : Прибл. 15.5x14.5x3.7cm/6.10x5.71x1.46inch - Материјал : ABS Пластика - Боја : Black Package Вклучува : 1 Парче Предниот Браник Пониски Grille Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на стоката

- Size:
Approx. 15.5x14.5x3.7cm/6.10x5.71x1.46inch
- Material:
ABS Plastic
- Color:
Black
Package Includes:
1 Piece Front Bumper Lower Grille :
1.Please allow 1~3 cm error due to manual measurement, thanks. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand, thank you. :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат