.

.

New
Поставете A79 Ngampring Поставите Крем + Серум Убава Rojukiss Фирма Poreless Сет (Серумски 5ml+Денот на курирската служба DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Поставете A79 Ngampring Поставите Крем + Серум Убава Rojukiss Фирма Poreless Сет (Серумски 5ml+Денот на курирската

DEN 1614.96

Количина на стоки
Достапно

✔ Оваа група се вклучени со : Ngampring Поставите Крем + Серум Убава Јадев Влага Фирма Лице. ✔ Rojukiss Фирма Poreless Сет (Серумски 5ml+Ден 5ml+Ноќ 5ml) Ревитализирање на Здрава Убавина Зацврстување Бараат Млади Колаген Влага Младост Јадев Против Стареење на Кожата. ✔ Rojukiss Фирма Poreless Сет (Серумски 5ml+Ден 5ml+Ноќ 5ml) Ревитализирање на Здрава Убавина Зацврстување Бараат Млади Колаген Влага Младост Јадев Против Стареење на Кожата. ✔ Фирма Poreless сет, намалување на брчките, длабоки брчки за доделување на кожата проблеми, недостаток на цврстина Длабоки брчки, тешко да се намали. ✔ Лицето за нега на кожата производи измислени за Доделување на кожата со длабоки брчки, недостаток на цврстина, тешко да се помогне во намалување на брчките И затегнете порите За мека, жив, зацврстување, младешка кожа тестирани од страна на експерти - Комбинирање на природни екстракти, Perilla Екстракт од Кореја со anti-oxidant својства се Заштити кожата од.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена) Rojukiss Фирма Poreless Сет (Серумски 5ml+Ден 5ml+Ноќ 5ml) Ревитализирање на Здрава Убавина Зацврстување Бараат Млади Колаген Влага Младост Јадев Против Стареење на Кожата.Фирма Poreless сет, намалување на брчките, длабоки брчки за доделување на кожата проблеми, недостаток на цврстина Длабоки брчки, тешко да се намали.Лицето за нега на кожата производи измислени за Доделување на кожата со длабоки брчки, недостаток на цврстина, тешко да се помогне во намалување на брчките И затегнете порите За мека, жив, зацврстување, младешка кожа тестирани од страна на експерти - Комбинирање на природни екстракти, Perilla Екстракт од Кореја со anti-oxidant својства се Заштити кожата од.Причина за предвременото стареење. - Со ефективни Хидролизираат Колаген кој длабоко продира лицето и вратот доделување на проблемот. - со Вештерка Шумска да помогне да се изедначи на кожата Пора Затегнување.Место на Потекло : Кореја.Матичен Број : 10-2-6100039132 /10-2-6100039848 /10-2-6100040111.Содржина : Серумски 5ml+Ден 5ml+Ноќ 5ml.Насоки : 1. По чистење на лицето, се применуваат 2-3 капки на Rojukiss Фирма Poreless Серум, се применува во текот на лицето и вратот двапати на ден, наутро и навечер.Треба да се избегне око area2. По чистење на лицето и користење на Rojukiss Фирма Poreless Ден Крим, на лицето и вратот на ден.По примена на серум, избегнувајте очите.3. По чистење на лицето и користење на Фирмата Poreless Ноќен Крем, да се пресмета со текот на лицето и вратот во текот на ноќта по примена на серум.Избегнувајте очите.Ngampring Поставите Крем + Серум Ngampring Поставете го забрзува заздравувањето на кожата да биде цврста, мазна, цврста и блескава.Чувствителна кожа може да ја користат.Ngampring Set - Ngampring Активирање Крем 15 g.Додадете влага, намалување на брчките, да им помогне на кожата чиста и сјајна.Mangosteen екстракт од кора, витамин Б3 помага во намалување на брчките, мазна, јасна кожата, полн со вода.Регистарски број 12-1-6400010688.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат