.

.

New
Безбедност нето Отворено Градина Декорација за Заштита на Нето-Коноп Јаже Нето,Балкон Анти-Падот на Нето-Безбедност на Децата на Нето-Коноп Јаже Нето, за Бар Декора

Безбедност нето Отворено Градина Декорација за Заштита на Нето-Коноп Јаже Нето,Балкон Анти-Падот на Нето-Безбедност

DEN 2354.40

Количина на стоки
Достапно

Јута јажето високо-сила, флексибилни, здрав јажиња, коноп, Издржливи, флексибилни, способни да го издржат тешките услови, влага, триење и временските услови. [Заштитна нето-големина] Заштитна нето јаже дебелина 12mm (0.04 ft), мрежа проред 10cm (0.33 ft), исто така, го поддржува нарачување на различни дијаметри и meshes на различни, Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас. [безбедност нето Материјал] Тоа се прави на Ефедра јажето и да е страна-зезнав.Тоа е убава боја и економски во анти-сонце.Тоа е погоден за сите видови на внатрешни работи надворешна декорација, анти-паѓа и заштита. [Карактеристики на Декорација Нето] мулти-слој искриват и weft, прецизни жици, изработка; висока температура сончање, водоотпорен; јасни линии, против пролизгување издржливост и анти-носат. [заштита нето Цврсти и издржливи] поддршка за мулти-големина и решетката големина прилагодување, на нето тока не е слобода, тоа е безбедно и убава, еколошки и не-загадувачките, Сончање.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат