.

.

New
Mystes Чаша Носителот Чаша Вино Багажник, Виси Чаша Со Вино Носителот Бар Stemware Складирање Полици Полица Закачалка Железо Кујна Организатор На Хартија Се Тркалаат Нос?

Mystes Чаша Носителот Чаша Вино Багажник, Виси Чаша Со Вино Носителот Бар Stemware Складирање Полици Полица

DEN 1019.04

Количина на стоки
Достапно

Направени на здрав железо метал, тоа се вклопува во повеќето кујната кабинети.Разноврсна и, исто така може да се користи како хартиена крпа се тркалаат носителот или пластични заврши носителот или крпа држачот.Може да биде инсталиран рамо до рамо да се сместат повеќе пехари.Чаша носителот изгледа домот и благородно, на изглед е дарежлив, на работ е мазна, и тоа е лесно да се чисти; не е погодна како кујна декорација.Име : Чаша holder Precautions : 1. Се должи на многу фактори како што се осветленост на дисплејот и светлина од светлината, вистински боја на производот може да биде малку поинаков од слики прикажани на веб страницата.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување во податоците.Да се организираат и да се прикаже вашиот омилен кафе чаши и чаши чај, спаси контра простор и организирање на вашата кујна, ништо повеќе хаос.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат