.

.

New
Farmhouse Хартиена Крпа Носител На Земјата Тен

Farmhouse Хартиена Крпа Носител На Земјата Тен

DEN 2020.80

Количина на стоки
Достапно

Главната слика покажува производ во Црно.Ве молиме проверете средно сликата за да ја видите боја своч на бојата што сте ја одбрале.Amish направени во САД.Направени од цврст Борови дрва.Дигитални бои може да се разликува малку од вистинскиот производ бои.Секое парче е рачно изработени - може да постојат мали варијации во секој производ.Оваа хартиена крпа носител е совршено се вклопуваат во една современа или селски амбиент.Додадете некои селски шарм на вашата кујна со оваа убава фигура.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат