.

.

New
MUTARI ДОДАТОК МОЌ НА КОСАТА SET | ШАМПОН 8.12 FL МЛ + СРЕДСТВО ЗА СМЕКНУВАЊЕ НА КОСАТА 10.58 ОЗ + ТОНИК 2.03 FL МЛ | ЛИНИЈА ЗА ГУБЕЊЕ НА КОСАТА И ПОПРАВКА НА КОСАТА ВЛАКНА ПРОМОВИРА?

MUTARI ДОДАТОК МОЌ НА КОСАТА SET | ШАМПОН 8.12 FL МЛ + СРЕДСТВО ЗА СМЕКНУВАЊЕ НА КОСАТА 10.58 ОЗ + ТОНИК 2.03

DEN 1797.60

Количина на стоки
Достапно

Тајната за вашата коса да расте силна и здрава, се препорачува за губење на косата.ШАМПОН : има средства што се зајакне косата време за чистење.Detangling акција.Активни состојки : Зеленчук колаген, креатинин, пченица протеини и зеленчук срцевина.МАСКА : Replenishes маса, ја обновува косата, се бори надворешни aggressions и го зајакнува влакно.Дневен третман за коса, кои треба зајакнување, промовира коса секојдневно одржување прави да изгледа помека и помазна.СУПЕР ТОНИК ДОПОЛНИ : го Стимулира растот и ја зголемува густината на косата.Го намалува губење на косата и контроли на производство на oiliness на скалпот.Има активни состојки, кои делуваат како нормализирање на агенти за коса систем и враќање на внатрешната структура на косата, обезбедување на супер сила и виталност на косата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат