.

.

New
DIAOD 5Pcs Кобалт Чекор Вежби Повеќе Дупка Дупчење Малку Постави w/Алуминиум Случај Титаниум Конус Ударна Дупка Машина core Вежба битови

DIAOD 5Pcs Кобалт Чекор Вежби Повеќе Дупка Дупчење Малку Постави w/Алуминиум Случај Титаниум Конус Ударна Дупка

DEN 2196.00

Количина на стоки
Достапно

Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Сет.Кобалт Вежба Малку Сет 50 Големини Чекор Алатки Повеќе Дупка.Оваа низа ги заменува 50 индивидуална вежба битови.3-двострано (TRI-РАМНИ) месо тело нема да се лизга во вашиот вежба е чак.Кобалт обложена за неспокојот кулер за сечење.САМО ПОЧЕТОК - Нема потреба за пилот дупка.Кобалт обложени да се намали триењето и да ја стартувате ладилникот.Големи малку има 3-двострано месо тело и мали делчиња имаат хексадецимален месо тело за да се спречи лизгање во вежба чак.Автоматски deburrs дупки како што вежба.Вклучува заштитни поместена алуминиум случај.Спецификации : Две флејта, автоматски deburrs како што вежба.Tri-рамни месо тело за сигурен зафат.Материјал : HSSShank : Триаголник shank Quantity : 5 PCSSizes : #1 : 3/16" да 1/2" 6 Чекори (3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2")#2 : 1/8" да 1/2" 13 Чекори (1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 9/32", 5/16", 11/32", 3/8", 13/32", 7/16", 15/32" , 1/2")#3 : 1/4" да 3/4" 9 Чекори (1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4")#4 : 1/4" да 1-3/8"' за 10 Чекори (1/4", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1", 1-1/8", 1-1/4", 1-3/8")#5 : 3/16" да 7/8" 12 Чекори (1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8")Вежба големина месо тело Diameter1/4-1-3/8 9mm3/16-7/8 9mm1/4-3/4 9mm1/8-1/2 6mm3/16-1/2 6mm Package included1 x 1/4-1-3/8 Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Set1 x 3/16-7/8 Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Set1 x 1/4-3/4 Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Set1 x 1/8-1/2 Хсс Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Set1 x 3/16-1/2 Хсс Cobal Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба МалкуВо собата.Кобалт Повеќе Дупка 50 Големини Чекор Вежба Малку Сет.Кобалт Вежба Малку Сет 50 Големини Чекор Алатки Повеќе Дупка.Оваа низа ги заменува 50 индивидуална вежба битови. 3-двострано (TRI-РАМНИ) месо тело нема да се лизга во вашиот вежба е чак.Кобалт обложена за неспокојот кулер за сечење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат