.

.

New
SSL Schaefer 48 x 24 x 60 Челик Boltless Shelving Стартер Единица, Сива Број на Полици: 4 - GRM71222S

SSL Schaefer 48 x 24 x 60 Челик Boltless Shelving Стартер Единица, Сива Број на Полици: 4 - GRM71222S

DEN 1166.40

Количина на стоки
Достапно

Објект -Boltless Shelving Единица.Полица Стил -Еден За Навалување На Столбот.Ширина -48".Длабочина -24".Висина -60".Boltless Shelving Единица, Полица Стил Еден Навалите, Ширина 48", Длабочина 24", на Висина Од 60", Број на Полици 4, Материјал Челик, Зрак Капацитетот 800 lb., Платформа Материјал Челик, Боја Сиво, Заврши Боја, Полица Корекција 1-1/2" Постепено, Вклучува (4) Posts Features : Број на Полици -4 Material -Steel Beam Капацитет -800 lb.Платформа Материјал -Steel Color -Gray Finish -Paint Shelf Корекција-1-1/2" Increments Includes -(4) Posts WARNING : Калифорнија Жители : Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат