.

.

New
BetterBeds Солидна Shelving 4-Полица Add-On Единици, од не ' Рѓосувачки Челик - 14 x 60 x 86 во.

BetterBeds Солидна Shelving 4-Полица Add-On Единици, од не ' Рѓосувачки Челик - 14 x 60 x 86 во.

DEN 2280.00

Количина на стоки
Достапно

Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијален проблем.На цврста рамна површина, овозможува складирање од мали до големи предмети.Морската работ периметар спречува spillage.Двојно hemmed 18 мерач на 304 нерѓосувачки челик дава солидна полица одлична сила карактеристики.Add-on за полнење ви овозможува да се прошири вашиот дополнителен комплет со споделување на збир на мислења.Карактеристики.Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијален проблем.На цврста рамна површина, овозможува складирање од мали до големи објекти.морската работ периметар спречува spillage.двојно hemmed 18 мерач на 304 нерѓосувачки челик дава солидна полица одлична сила карактеристики.Add-on за полнење ви овозможува да се прошири вашиот дополнителен комплет со споделување на збир на мислења.Конфигурација опции вклучуваат права линија назад кон назад и десната агли L-Форма.Add-on единица се состои од 4 полици 2 мислења и 10 полица стеги.Димензија - 14 x 60 x 86 во.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат