.

.

New
QDYNH Деца Електричен Автомобил Светлина Музика за Танц Ротирачки Полициски Автомобил Трик Деформација Момче Девојка Рано Образование Образовни Играчка Далечински

QDYNH Деца Електричен Автомобил Светлина Музика за Танц Ротирачки Полициски Автомобил Трик Деформација Момче

DEN 1723.20

Количина на стоки
Достапно

▲Плоштадот крв, фино подесување : Кога далечинскиот управувач автомобил не е чувствителен на управувачот, или не може да се патува директно, можете да ја прилагодите лево и десно контролите на дното на возилото. ▲Анти-судир и анти-судир рамка : Силна анти-судир и анти-падот предните и задните заштита рамка, за да се прилагодат на повеќе нерамен и тешко условите на патот.Комплекс терен исто така, може да биде рамна. ▲Мотор : Моќ мотор, моќна силата на моторот buffers на влијанието на сила се пренесува од нерамнини на патот на рамката или телото, и ослабвам на вибрации така воведе. ▲Симулација пред абажур : Нека автомобил биде повеќе impactful и кул.Симулација на автомобил светло дизајн е поблиску до off-road. ▲Висока имитација гумени тркала : Неправилни пречки и лица обезбеди силна потпора и донесе голема предности за возење на off-road возила.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат