.

.

New
Дома пеглање одбор, Пеглање Одбори Облека Студио Соба, Свитлива Мултифункционален Пеглање Табела Кошула Одговараат Панталони Здолниште Пеглање Tools 6 Нивоа Прилаг

Дома пеглање одбор, Пеглање Одбори Облека Студио Соба, Свитлива Мултифункционален Пеглање Табела Кошула Одговараат

DEN 1802.40

Количина на стоки
Достапно

На Пеглање Одбор Користи Не се Лизга Технологија за Безбедна Работа.на Пеглање Одбор Има Стабилна Структура и е Безбедно за Употреба.на Пеглање Одбор Користи Топлинска Подлога Дизајн, Така Што Може да се Користат со Доверба.Пеглање со Пеглање Одбор Го Прави Полесно и Побрзо да ги Организирате Вашите Алишта.Голем Товарот Дизајн на Пеглање Board Ви Овозможува да Го Користите Како Мала Маса.WLJBD Нашата продавница специјализирана за продажба на жива стока, добро избрани материјали.Од перспектива на секој потрошувач, ние се стремиме да се постигне најбезбедно и најсигурни и трајни производи за да се обезбеди вашето искуство!Ве молиме кликнете на нашата продавница да купат.Ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние нудиме Различни Стилови на Пеглање Одбори за Вас за да Изберете Од, Можете Да Изберете Според Различни Потреби.Се надевам дека Ќе Може да се Добие Добар Шопинг Искуство во Овој Магазин.Големина : 130*34*90 Cm//Материјал : Метал;Памук Ткаенини : Висока Температура Отпорни, Силна и погоден за носене, Стилски и Убави.Анти-Scalding Памук Чувствував : Висока Температура Отпор, Мекост, Без Деформација, Не Токсичност.Екстра-Тешки Нозе : 3.2 Цм Дебели Челични Цевки, Цврста и Стабилна.Не се Лизга Нога Маска, Не му Наштети на Подот.Приспособување на висина на дршката : Количка 6-Ниво Кревање Висина, Удобно Пеглање Без Виткање Повеќе, Слободно да се Прилагодливи за да се Удобно Висина Според Вашата Висина.Ве потсетам : Совет : Овој Производ Не Содржи Други Додатоци; Совет : бидејќи Ние ги Користиме Меѓународните Логистика, е Успешен Приемот Обично Трае 15 - 25 Дена, Повеќе Од 30 Дена.Ве молиме Контактирајте со Нас во Време; Совет : Поради Различни Мерење Алатки, Може да Се 1-2 Cm Грешка; Совет : Поради Снимање Агол и Светлина, Може да Биде Благо, Хроматските Аберации, Што е Нормално, ве Молиме да се Разбере; Совет : Ако Можете испратете Ни Фотографии по Производ Логистика и Превозот на Штета, Можеме Да го Замени или Наплата за Слободни; Нашата Продавница Има Различни Пеглање Одбори, се Надевам дека Ќе Може да го Најдете Вашиот Омилен Производи Овде.Ако Имате Било какви Прашања За Овој Производ, Можете Да Ми Испрати е-Маил и јас Ќе Ве контактираме во најкраток Можен рок.Вашиот Омилен Ми е Biest Мотивација.Ние Сме Посветени на Обезбедување на Вас со Високо-Квалитетни Производи и Пријателска Услуга.Ви благодарам Многу за Изборот на Нашите Производи.Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Стоки и Логистика, Можете Да не Контактирате преку Маил и Ние Ќе ви ги Реши сите Проблеми за Y.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат