.

.

New
CAUS Прилично во Боја на Водата од не ' Рѓосувачки Челик Шише, 17 оз

CAUS Прилично во Боја на Водата од не ' Рѓосувачки Челик Шише, 17 оз

DEN 1569.60

Количина на стоки
Достапно

CAUS е линија на нерѓосувачки челик drinkware дека донира 25% од сите Профит на добротворни организации за промовирање позитивни промени во светот.Таму е моќта во вашето купување.Можете да помогне да се обезбеди чиста вода за пиење во целиот свет.Застане за CAUS и да се направи разлика во нашиот свет.Нашите бестселерот од не ' рѓосувачки челик drinkware со нова технологија која може да се победи.Двоен ѕид, вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки челик - Изградена на минатата.Ја задржува течноста ладна или топла до 12 часа.Секое шише има 17 оз или вашиот омилен Пијалок, Доаѓа со јасни капак и се лизга-доказ дното.Рака мие, се препорачува.Хидрат во стил со нашата рака-насликани од не ' рѓосувачки челик шишиња со вода.Дизајниран за двете ладни и топли пијалоци, нашата двојно ѕидови, вакуум-изолирани технологија држи пијалаци ладни за 24 часа и топла за 12 часа.Оваа изолирани метални шише за вода е одличен потсетник за да останете хидрирани и здрав и да се третираат во право!Нашите лесни и издржливи големи шише за вода има 17 оз.на течни и доаѓа со истури-доказ завртка-на ззп.Изберете го вашиот омилен дизајн, или се соберат целата ткаеше сет!CAUS е повеќе од drinkware : тоа е нашиот свет, тоа е заедници кои имаат потреба, а тоа е, луѓето се борат за нивните животи.Тоа е за кревање на нашата drinkware за причина што знаеме е вреди да се бори.Ако сте имале избор, дали ќе се избере производ кој работи во насока на еп промена или производ, кој само што изгледа добро?Ние ќе ви дадеме и изгледа и причина со нашите CAUS Шише за Вода.За секој drinkware купувањето, ние им даде 25% од профитот на добротворна можете да изберете.Дали сте знаеле дека чиста вода за пиење дава на жените во можност да се добие образование и со финансиска поддршка на нивните семејства?Нашето партнерство со World Help е трансформирање на цели заедници за подобро.Нови бунари за вода помош им даде на жените слободата да се изгради подобар живот и на крајот промена на циклусот на сиромаштија.Со купувањето на овој drinkware, заедници се спасени од дехидратација и болести, децата и жените имаат можност за образование, како и можноста за обнова на целата заедница почнува.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат