.

.

New
ULTNICE Керамички Керамика Алатка за Полнење Глина за Моделирање Алатки за Обликување Резба Sculpting 6pcs

ULTNICE Керамички Керамика Алатка за Полнење Глина за Моделирање Алатки за Обликување Резба Sculpting 6pcs

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Овој објект е поставено на 6pcs керамика глинени скулптури tools, со кој се предвидува различни резба форми за да ви даде поголема флексибилност во вашите дизајни.Обезбедува спектар на различни резба форми за да ви даде поголема флексибилност во вашите дизајни.Одлично за глина, боја, пена занаети, дрво модели, уметнички проекти, скулптури и други занает проекти.Се користи за миење на забите, стружење, чистење, мазнење, обликување, sculpting и така натаму.Материјал : Дрво и метал.Должина : Околу. 16.5-19cm.Description This објектот е поставен на 6pcs керамика глинени скулптури tools, со кој се предвидува различни резба форми за да ви даде поголема флексибилност во вашите дизајни.Одлично за глина, боја, пена занаети, дрво модели, уметнички проекти, скулптури и други занает проекти.Се користи за миење на забите, стружење, чистење, мазнење, обликување, sculpting и така натаму.Карактеристики - Материјал : Дрво и метал.- Должина : Околу. 16.5-19cm.- Обезбедува спектар на различни резба форми за да ви даде поголема флексибилност за вашите дизајни.- Одлично за глина, боја, пена занаети, дрво модели, уметнички проекти, скулптури и други занает проекти.- Се користи за миење на забите, стружење, чистење, мазнење, обликување, sculpting и така натаму.Пакет Including6 x Дрвена Рачка Керамика Глинени Скулптури Резба Моделирање Tools.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат