.

.

New
JIASHU Електрични Палачинка Создателот со Не-Стап Слој, со Прекинувач на Справи, Blintzes, Палачинки, Не-Стап Потопување Плоча Плус Електрични База и Шпатула

JIASHU Електрични Палачинка Создателот со Не-Стап Слој, со Прекинувач на Справи, Blintzes, Палачинки, Не-Стап

DEN 1528.80

Количина на стоки
Достапно

♥НЕ-СТАП СЛОЈ♥ Не-стап слој и уникатни bakeware го прави лесно да се отстрани варен crepes.Здраво, пушат слободно и лесно да се чисти.Голема рачка за лесно работење, се безбедни за употреба.Умре фрлија алуминиум плоча, издржливи. ♥АВТОМАТСКА КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА♥ Тоа автоматски ќе ги контролирате температурата.Индикатор светлото, до загревање, исклучување, постигнување на совршена палачинка одлуки температура. ♥МОЌ/ИСКЛУЧУВАЊЕ♥ Кул допир рачка има моќ/исклучување на уредот, лесно да се контролира власта.Пропадна отпорни на нозе, се безбедни за било countertop, tabletop, кујна врвот. ♥ПОДАРОЦИ И КВАЛИТЕТОТ на ПРОИЗВОДОТ ГАРАНЦИЈА♥ Посебна тесто плоча и јајце beater како подароци, удобен операција, повеќе интимни.Интимни се справи со суспензија дупка дизајн заштедува простор.Голем плус на вашата кујна.Производ гаранција за квалитет. ♥100% УСЛУГАТА♥ Ако вие сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Ако не сте задоволни или несоодветни за производот, можете да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Шпатула - Не-стап Површина : Заработите вкусни, хартија тенка crepes во минути со Cordless Палачинка Создателот.Вклучува шпатула и рецепти, така што ќе ги имате сите што ви треба за да започнете!Име на производ : Палачинка Machine Rated моќ : 600 WRated напон : 220 VRated Фреквенција : 50 Hz Packing Големина : 500 * 100 * 288mm NOTE : ♥Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.♥И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат