.

.

New
CamelBak Zoid 70 мл кафеави поморските Алги/Бадемово Млеко

CamelBak Zoid 70 мл кафеави поморските Алги/Бадемово Млеко

DEN 1528.80

Количина на стоки
Достапно

Лифт-friendly низок профил дизајн.Essentials џеб со клучните клип.Дизајниран да се Носат : Снек, телефон, паричник, клучеви.Суштината Резервоар обезбедува 20% повеќе вода по голтка, со ергономски рачка за полесно refilling, и на on/off копчето што го прави лесно да се спречи протекување.На Zoid прави една работа, а тоа го прави и тоа : тоа го зголемува вашето време на планината без растреситост до вашиот возење.На Zoid stows 2 литри вода во минимален пакет кој е тенок доволно за да се носат над или под вашата јакна.На Therminator подигнат карактеристики на изолираните пијат цевка која zips далеку во рамо, рака, каде што тоа е надвор од вашиот начин и да се заштити од ладно време, и Snowshed задниот панел чува прав од собирање на вашиот пакет.Две мали џебови продавница на многу основи : закуски, телефон и копчињата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат