.

.

New
JUSTWEIXING Воздушниот Компресор Делови 10pcs NPT Accessoyy Линија Црево за Воздушниот Компресор Брз Hitch Конектор Алатка

JUSTWEIXING Воздушниот Компресор Делови 10pcs NPT Accessoyy Линија Црево за Воздушниот Компресор Брз Hitch

DEN 620.64

Количина на стоки
Достапно

1/4 NPT Злато машки брз-поврзете го конекторот.Отпорни на компресија, со високи перформанси и висока сигурност.Брзо и лесно да го инсталирате, не ви се потребни никакви други алатки.Совршен почеток поставување или за создавање на нови црева итн.Спречување на воздухот од избега кога се менува помеѓу tools.Боја : злато како на слика покаже Материјал : Бакар Тежина : околу. 320g Пакет Листата : 6 * 1/4" Машки конец машки адаптер 2 * 1/4" Женски тема женски адаптер 2 * 1/4" Женски навој машки адаптер.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат