.

.

New
Venito Pisa Кожен Паричник Случај Компатибилен w/Новиот iPhone SE 2020 година / iPhone 8/7 – Стои Случај (Антички Браун)

Venito Pisa Кожен Паричник Случај Компатибилен w/Новиот iPhone SE 2020 година / iPhone 8/7 – Стои Случај (Антички

DEN 957.60

Количина на стоки
Достапно

КОМПАТИБИЛНОСТ со Овој рачно изработени премиум кожен паричник телефон случај со застане е компатибилен со i Phone 7, i Phone 8, и i Phone SE 2020 година. Ве молиме бидете сигурни дека цел на правото големина на случај за вашиот телефон.Овој случај не се вклопуваат или i Phone 8 Плус или i Phone 7 Плус, или било кои други телефони.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на рачно изработени Висока-Квалитет Cowhide Полно Зрно Кожа со извонредна изработка стекнато од искуство години.Добро завршена исклучителна бода, ви ја нудиме оваа сметководствена џеб не само долготрајна издржливост, но исто така и елегантен изглед.КРАЈНАТА ЗАШТИТА на Високо-квалитетни вистинска кожа надворешен слој и велур внатрешна обвивка обезбеди крајна заштита на вашиот паметен телефон против капење, испакнатини, гребнатини, прашина и сл.Шок-абсорбента баласт на задната страна обезбедува подобра заштита за вашиот паметен телефон и помек се чувствуваат.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН Произведени со прецизен изработка од врвен квалитет италијански или турски вистински полно зрно кожа, која се издвојува со својата уникатна природноста и квалитетот, Pisa колекција заштитува вашиот телефон додека нудат предности на користење на функционални производи со својот паричник и да застане карактеристики.Мали детали, со својот дизајн го прават тоа имаат привилегирана изглед.ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ Лесен пристап до полнење и слушалка порти со прецизно отсекување на испис Безжични полнење : добро работи со ЧИ безжичните полначи (имајте стојат позиција се отвори и да ги отстрани картички) Совршен Подарок : доаѓаат во елегантна кутија, совршена како Ден на Мајката Подарок, Денот на Вљубените Подароци, Денот на Таткото Подарок, Годишнина Подарок, Дипломирањето Подарок Клиент Услуги : 100% задоволство е наш приоритет, ако имате било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате, ние ќе се обиде да одговори навремено.Направени од врвен Квалитет Cowhide Полно Зрно Кожа, која се смета за најсилните и повеќето трајни тип на кожа.Тој е дизајниран да се спротивстави на влага и со текот на времето изгледаат поубаво, развивање на свој карактеристичен богати патина во текот на својата life Convenient ергономски design Holds кредитни картички и задно cash Shock-абсорбента баласт на задната страна обезбедува подобра заштита за вашиот паметен телефон и помек feel Designed да се убаво патина со текот на времето, при што се создава убав, богата кожа случај со поглед кој е уникатно yours Full заштита на вашиот телефон околу сите edges Flex-рамка задниот поклопец прилепува на easily Durable лесни flex рамка обезбедува и издржливост и elegance Interior школка опфатени со врвен квалитет велур финиш кој го спречува scratches Easy пристап до полнење и слушалка ports Compatible со безжично полнење (отстрани картички и да ги случај на отворен штанд позиција)Совршено се вклопуваат за i Phone SE 2020 и i Phone 8 и i Phone7 A Совршен подарок идеја, доаѓа во домот пакет .

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат