.

.

New
YUBX Pastal Бои Washi Лента Поставена 12 Ролни Macaron Декоративни Ленти Лепило Маскирање за Куршум Весник Scrapbooking DIY Занаети (Бонбони Бои, 15mm)

YUBX Pastal Бои Washi Лента Поставена 12 Ролни Macaron Декоративни Ленти Лепило Маскирање за Куршум Весник

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Дизајн : Ова amzing washi лента има 12 вида на чиста бои.Овие едноставни природни бои донесе креативни идеи за scrapbooking, декорација planners, топката списанија, виси слики и подарок пакување.Лесен за употреба и остатоци - едноставно откине лента да се држиме тоа насекаде.И оваа лента нема да го оштети вашиот W завршува или M, можете едноставно да излупете го и приложете го повторно без да остават било остатоци.Мултифункционален : На washi лента е одлична опција за вашиот planners, scrapbooking, куршум весник, embellishments, - карта во донесувањето одлуки, подарок завиткување, партија, DIY проект, декорација, пенкало кутија, полнење кабел, L се справи со итн.Дарежлив Големината : овој пакет со 12 екстра 9/16" (15 mm) во ширина, 10' (3m) во должина.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Секој од креативните домаќинки да тренди тинејџери и artsy деца ќе го обожавате овој washi лента поставена!Тоа е голема забава за сите возрасти.Тоа е најдобриот подарок за куршум весник љубовници, занает, пријателите, студентите, и добар употреба на годишнина, роденден и празниците, итн.Објектот Тежина : 80g Производ Димензии : 9/16"(15mm)ширина, 10'(3m) должина Боја : боја во црвена стил.Објектот Пакет Количина : 12.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат