.

.

New
МОЈОТ SWANKY ДОМА Природни Голема Врба Гнездење Кошеви w Рачки| Set 3 Затворен Отворено Ткаени

МОЈОТ SWANKY ДОМА Природни Голема Врба Гнездење Кошеви w Рачки| Set 3 Затворен Отворено Ткаени

DEN 2502.00

Количина на стоки
Достапно

Вклучува 3 кошеви, еден од секоја големина : 11 См.75x8x6.75; Med 14x10x8; Lg 16.5x12.75x10. Рачно изработени природни врба.Може да гнездо или се користи одделно.Се користи во затворени простории или на отворено.Други стилови достапни одделно!.Преданија за Квалитет - Стручно страна направена и рака завршено.Поради страна направена од природата на овој дел, секое парче може да се суптилни разлики.Ткаени со рака користејќи одберете квалитет на материјалите и традиционалните методи, сложени ткаат на секоја Врба Кошница раскажува приказната за време и прецизен напор потрошени на занает секое парче.Willows се силни и флексибилен и природен kink во секој матични дава стегање и издржливоста на готовиот кошница.Издржливи доволно да се mainstay складирање решенија во дом и градина со квалитет кој ќе им овозможи да стане преданија парчиња за следните генерации.Ткаени со рака користејќи одберете квалитет на материјалите и традиционалните методи, сложени ткаат на секоја Врба Кошница раскажува приказната за време и прецизен напор потрошени на занает секое парче.Ткаењето е вековна трговија што беше управувано за време на Индустриската Револуција да се пополни зголемената побарувачка за функционална контејнери.Willows се силни и флексибилен и природен kink во секој матични дава стегање и издржливоста на готовиот кошница.Тие се издржливи доволно да се mainstay складирање решенија во дом и градина со квалитет кој ќе им овозможи да стане преданија парчиња за следните генерации.Донесе во затворен простор во текот на снег и мраз да се зачува долговечност.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат