.

.

New
Placote - Мојот прв зборови - од 6 месеци до 2 1/2 години

Placote - Мојот прв зборови - од 6 месеци до 2 1/2 години

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Мојот Прв Зборови е дизајниран да им помогне на децата на возраст од 6 месеци до бидете запознаени звуци и деца над 1 расте нивниот речник.Само ставете ја фотографијата картички во јасна џебовите на секоја страна од коцката.Сликите претставуваат обични именки : типичен првите зборови малите деца да се научат.Нашите игри се фокусирани на родител-дете интеракција.Активно учество од родител ќе создаде уникатна средина за учење.Нашите игри се образовни, не се сомневам во тоа, но тие се исто така дизајниран да се создаде неверојатни семејство спомени!.Супериорна игра квалитет : Нашите производи се направени за долговечност.Нашиот здрав кутии може да се земе еден хит и го издржат грубо ракување, нашите сложувалка одбори се дизајнирани да трае, и нашите картички се ламинат, за дополнителна заштита. 6 месеци до 2 1/2 години од 2 до 6 играчи.Содржина : 1 мека умре со транспарентни џебови, 60 Слика картички, Наставни Водич за родители, Владеењето на состојба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат