.

.

New
Зара Коса Сива Снопови со Директно Затворање Права Коса Екстензии Сива Снопови Човечка Коса со Уво до Уво Затворање на Бразилскиот Сива Коса Ткае со Чипка Фронтале

Зара Коса Сива Снопови со Директно Затворање Права Коса Екстензии Сива Снопови Човечка Коса со Уво до Уво Затворање

DEN 6024.00

Количина на стоки
Достапно

Губење На Материјал : 100% Богородица Човечка Коса,Не Се Меша,Не Се Синтетички.Боја на коса : Сива Снопови Човечка Коса со Главата.Губење На Текстурата : Свилен Директно Сива Човечка Коса Екстензии.Чипка Директно Затворање : 13 X4 Inch Слободни Дел со Бебе Коса,Природни Косата.Губење на Квалитетот : Мека и Мазна,Машина Двојно Weft,Здрава Крајот,Уредни&Нема Вошки,Може да Се Исправи&Завиткан. 1.Губење на Материјал : 8 A Одделение 100% Перуанскиот Човечка Коса 2.Губење на Текстурата : Свилен Директно Сива Снопови со Фронтален 3.Губење на Тежината : 95-100g/еез (3.2-3.5 мл) за Снопови,70-80g/еез за Директно Затворање 4.Боја на коса : Сива Човечка Коса на Снопови со Фронтален 5.Коса Должина : 10"-30" за Коса Ткае,8"-24" за Директно Затворање 6.Чипка Директно Затворање : 13 X4 Inch Слободни Дел со Бебе Коса Природни Косата 7.Пакување&Испорака : Во Pvc Кеса&Бесплатен Превозот од DHL/Федекс Express.Совети Q1 : ЗА МИЕЊЕ НА КОСАТА? 1. Миење на коса екстензија секоја недела. 2. Користете благ шампон, исплакнете и оставете да се исуши. 3. Не удар на коренот на косата премногу блиску со косата посува. 4. Не gasping коренот на косата продолжување overexert кога за перење.Q2. ЗА ЧЕШЛА? 1. Користат непречено остро широк-заби чешел за вашата коса екстензија. 2. Избегнувајте четкање на косата кога тоа е секогаш влажно. 3.Кога detangling на вашата коса, да се почне со дното на проширување и работат на вашиот пат до намалување на влечење на косата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат