.

.

New
2021 Toshiba Dynabook Tecra А50-J 15.6 Бизнис Лаптоп Компјутер, Intel Quad-Core i7-1165G7 до 4.7 GHz, 32GB DDR4 RAM меморија, 1TB PCIe SSD, DVDRW, WiFi 6, BT 5.0, Windows 10 Про, BROAGE 64GB Флеш Диск

2021 Toshiba Dynabook Tecra А50-J 15.6 Бизнис Лаптоп Компјутер, Intel Quad-Core i7-1165G7 до 4.7 GHz, 32GB

DEN 23496.00

Количина на стоки
Достапно

▌Надгради ▌Печат е отворена за надградба САМО, од основен Модел со Specis 8 GB DDR4 RAM меморија, 256 GB PCIe SSD. 1-години warraty на Надгради RAM/SSD од BROAGE, и оригиналниот 1-Година на Производство гаранција на останатите компоненти.ПРОЦЕСОРОТ : најновите 11 Генерација Intel Core i7-1165 G7 Процесор @ 2.80 GHz(4 Јадра, 12 MB Кеш, до 4.7 GHz).Екран : 15.6-инчен HD (1366 x 768) Не-Touch Widescreen Display; Графика : Intel Ирис Xe Графика. 720p Камера со Tru Talk Двојна Микрофони Идеален за Дома, Студент, Професионалци, Мал Бизнис, Образование, и Комерцијални Претпријатија, Онлајн Класа, Google Училница, Далечинско Учење, Зум Подготвени. 32 GB DDR4 DDR4, 3200 MHz SDRAM Меморија; 1 TB М. 2 PCIe NVMe SSD.DVD-RW.Оваа електронска подароци, одмор подарок нуди добро искуство за гледање видеа, сурфање на веб, за далечинска работа или учење од дома.Wi-Fi 6 (2x2) и Bluetooth 5.0 Комбо; 3 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen2 Тип-В, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x RJ-45, 1 x SD Читач на картички.BROAGE продава компјутери со надградена конфигурации.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.Ако не се измени наведени, објектот е неотворена и неизпробван.Преку нашата детална инспекција и тестирање, и дефекти може да биде значително намален.Процесор 11 Генерација Intel Core i7-1165 G7 Процесор @ 2.80 GHz(4 Јадра, 12 MB Кеш, до 4.7 GHz)Дисплеј 15.6-инчен HD (1366 x 768) Не-Touch Widescreen Display Operating Систем Windows 10 Професионални 64-битна English Video Картичка Intel Ирис Xe Graphics Memory 32 GB DDR4, 3200 MHz Hard Вози 1 TB М. 2 PCIe NVMe Цврста Состојба Drive Wireless Wi-Fi 6 (2x2) и Bluetooth 5.0 Combo Ports САДEnglish Power Снабдување 45 Вати AC adapter Battery 4-клетка литиум ion Color Silver Dimensions 14.9 x 10.2 x 0.9 inch Weight 4.85 lbs Accessories BROAGE 3 Во 1 Дизајн на Перото (Перо Пенкало + Ballpoint Пенкало + USB 3.0 64 GB Флеш Диск).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат