.

.

New
Добредојдовте Дома Знак за Ѕид Пред Вратата Оркестарот Затворен Надворешен 16 x 21

Добредојдовте Дома Знак за Ѕид Пред Вратата Оркестарот Затворен Надворешен 16 x 21

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДОМА ЗНАК ЗАТВОРЕН ОТВОРЕНО : "Добредојде ДОМА" знак за затворен надворешен декор екранот.Направени на квалитетот МЕДИЈАПАН со три плакети поврзани со јута мозок и живописана во потресени светло жолта, сина и црвена боја со метален цвет и dragonfly иглички.ПРЕД ВРАТА, ДРВЕНИ ЗНАК : Може да се користи во покриени отворен простор за влезната врата на екранот или виси во затворен простор на ѕидот, ходникот, покриени тремот, балкон, гаража.ДОМА ДЕКОР ПОДАРОК ПЛАЖА КУЌА : Одличен подарок за нова сопственикот на куќата, добри пријатели, основана или младо семејство, црква, училиште или дневните.Приказ на срцето-добредојде став и позитивен дух, за сите што ќе влезат на просториите.ГРОЗДОБЕР ЗЕМЈА FARMHOUSE : Уметнички направени со универзална гроздобер антички земја плажа куќа селски изгледа и поднесе жалба, која ќе трае со години да дојде.ВЕРТИКАЛНА ВИСИ ЗНАЦИ : Мерки 21" H x 16" W и лесни; тоа лесно може да се монтира на било која површина. "Добредојде Дома" Знак за внатрешен или надворешен декор.Направени на квалитетот МЕДИЈАПАН со три плакети поврзани со јута мозок и живописана во потресени светло жолта, сина и црвена боја со метален цвет и dragonfly иглички.Може да се користи во покриени отворен простор за влезната врата на екранот или било каде во затворен простор.Донесе пролет - лето време за приказ на боите во вашиот дом или бизнис оркестарот.Мерки 21" H од 16" W.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат