.

.

New
EuisdanAA 3pcs 27cm Должина Тркалезна Метална Глава Повеќенаменски Автомобил Гума Inflator Воздушна Пумпа Црево(3 uds 27 см де longitud redonda де метал cabeza multiusos inflador де neumáticos де coche manguera

EuisdanAA 3pcs 27cm Должина Тркалезна Метална Глава Повеќенаменски Автомобил Гума Inflator Воздушна Пумпа Црево(3

DEN 420.48

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Воздушна Пумпа Црево; Воздух Излезот Внатрешен Дијаметар : 8mm/ 0.31".Материјал : Метал,Гума; Пакет Содржина : 3 x Воздушна Пумпа Црево.Школка во Боја : Сребрена на Ѕвонење,Црвена; Димензија : 27 x 2 x 2.1 cm/ 10.6" x 0.8" x 0.8"(L*W*T).Цевка со Дијаметар : 15mm/ 0.59"(Diámetro де ла manguera : 15 mm / 0,59".Брзи Конектори Дијаметар : 11mm/ 0.43"(Diámetro del conector rápido : 11 mm / 0,43".Euisdan AA 3pcs 27cm Должина Тркалезна Метална Глава Повеќенаменски Автомобил Гума Inflator Воздушна Пумпа Hose Flexible гумени црева, лесно да се поврзете на воздушна пумпа inflator.Оваа точка одговара за автомобил, мотор, итн.Тоа е мултифункционален.Мека гума воздушна пумпа црево со тркалезна метална глава за воздух инфлација.Напомена : ќе работат само кога ќе го поврзете да компресор.Ве молиме обрнете внимание на воздух излезот внатрешен дијаметар пред да нарачате.Пакетот вклучува : 3 x воздушна пумпа hose Description во Spanish3 uds 27 см де longitud redonda де метал cabeza multiusos inflador де neumáticos де coche manguera де bomba де aire Nombre del producto : manguera де bomba де aire; Diámetro внатрешни работи де ла salida де aire : 8 mm / 0,31"Материјал : метал, caucho; Contenido del paquete : 3 x manguera де bomba де aire Color де ла carcasa : tono plateado, rojo; Dimensión : 27 x 2 x 2,1 cm / 10,6" x 0,8" x 0,8" (L * W * T) Diámetro де ла manguera : 15 mm / 0,59"Diámetro del conector rápido : 11 mm / 0,43".

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат