.

.

New
Tgoon Лесен за Употреба Деца Камера, 19201080P со ABS 2inch 1200mAh за Децата Камера

Tgoon Лесен за Употреба Деца Камера, 19201080P со ABS 2inch 1200mAh за Децата Камера

DEN 630.96

Количина на стоки
Достапно

Опремени со загатка игри.Стабилна структура, полн функции чува деца да си играат со тоа сите на ден. 2000 W high‑definition камера 2.0‑инчен IPS екран.Поддршка на англиски, Јапонски, корејски и други 10 јазици.Ова видео камерата е специјално дизајниран за деца.Симпатична појавата на оваа мала камера привлекува Децата многу.Оваа камера е совршен подарок за децата, на роденден, Божиќ и Нова Година.Вграден‑во голем капацитет траен употреба.Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Деца Camera Material : ABSOptions : Сина, Розова Тежина : Околу. 197g/6.9 oz Display : 2inch Photo Пиксели : 2000 WPhoto Резолуција : 5472*4104 PXVideo Резолуција : 1920*1080 PCharging Време : 2-3 Hours Endurance : Континуирано Снимање на 2000 Photos Memory : Поддржува до 32 GB Меморија Cards Battery Капацитет : 1200m Ah.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат