.

.

New
Дигитална Камера за Деца Батерија Играчка Камера со ТФ-Картичка Видео Рекордер Одличен Подарок за Момчиња Девојка

Дигитална Камера за Деца Батерија Играчка Камера со ТФ-Картичка Видео Рекордер Одличен Подарок за Момчиња Девојка

DEN 406.32

Количина на стоки
Достапно

1.1080 СТР IPS екран & 13. 0 мега пиксели : деца дигитална камера е опремена со 1080 P HD IPS екран, 13. 0 Мега пиксели,во голема мера improvephotos дефиниција во споредба со другите деца камери. 2.Повеќе функции : новиот објект дигитални деца камера доаѓа со повеќе функции, фотографирање фотографирање, снимање, репродукција, датумот поставување,снимање и др.фото и видео режим исто така има 4 сцена избор и 20 симпатична фото рамка, децата може да изберете својата омилена сцена или слика рамка пред да фотографирате.Се посветам на своето хоби и нека свој среќен пат. 3.Safe материјал& совршена големина : дигитални деца видео камерата е направен од високо-одделение и еко-пријателски материјал, не-токсични и атрактивен дизајн, издржлива, withstands капки.Тоа е многу симпатична, мали и мала тежина,Совршена големина Компатибилен со малку раце.Имаат вашите деца снимање на нивните незаборавни моменти. 4.600 Mah батерија и лесен за ракување : дигитална дете камерата е Изградена-во реалниот капацитет на 600m Ah литиум батерија.Тоа може да трае фотографии Компатибилен со 3-4 часа.Така што вашите деца не треба да се грижите за работи надвор од батеријата.Лесно да се носат и operateit isgreat роденден / празник/ Божиќ подароци за Децата. 1.1080 СТР IPS екран & 13. 0 мега пиксели : деца дигитална камера е опремена со 1080 P HD IPS екран, 13. 0 Мега пиксели,во голема мера improvephotos дефиниција во споредба со другите деца камери. 2.Повеќе функции : новиот објект дигитални деца камера доаѓа со повеќе функции, фотографирање фотографирање, снимање, репродукција, датумот поставување,снимање и др.фото и видео режим исто така има 4 сцена избор и 20 симпатична фото рамка, децата може да изберете својата омилена сцена или слика рамка пред да фотографирате.Се посветам на своето хоби и нека свој среќен време 3.Safe материјал& совршена големина : дигитални деца видео камерата е направен од високо-одделение и еко-пријателски материјал, не-токсични и атрактивен дизајн, издржлива, withstands капки.Тоа е многу симпатична, мали и мала тежина,Совршена големина Компатибилен со малку раце.Имаат вашите деца снимање на нивните незаборавни моменти. 4.600 Mah батерија и лесен за ракување : дигитална дете камерата е Изградена-во реалниот капацитет на 600m Ah литиум батерија.Тоа може да трае фотографии Компатибилен со 3-4 часа.Така што вашите деца не треба да се грижите за работи надвор од батеријата.Лесно да се носат и operateit isgreat роденден / празник/ Божиќ подароци за Децата.Опис : децата дигитална камера е опремена со 1080 P HD IPS екран, 13. 0 Мега пиксели,во голема мера improvephotos дефиниција во споредба со другите деца камери.Спецификации : Приказ на екран : 2 инчи капацитетот на Батеријата : 600m Ah Слика резолуција : 3264*2448(13 MP) Видео резолуција : 1920*1080 Полнење тековната напон : 5 V/1А време на Полнење : 2 H Видео складирање : 10min/GBPackage се Вклучени : 1*?Дигитални Camera Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Благодарение Компатибилен со вашето разбирање. 2. minitorings не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат