.

.

New
iFixit Shield Плоча Компатибилен со Nintendo Префрлате

iFixit Shield Плоча Компатибилен со Nintendo Префрлате

DEN 395.04

Количина на стоки
Достапно

Го замени скршен или оштетен shield плоча.Обезбеди заштита на внатрешните компоненти.Компатибилен со Nintendo Switch.Опфатени со i Fixit е Доживотна Гаранција.Чекор-по-чекор поправка и инсталирање на водичи.Q&форум со повеќе од 100.000 проблеми реши.Алатки дизајнирани од страна на поправка професионалци, особено за електроника поправка.Заедница на поправка аргументи од целиот свет кои делат знаењето, совети и трикови.Свет-класа за поддршка на корисниците.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат