.

.

New
DELL ST31000524NS-EQL EqualLogic 1TB 7.2 К ВРТЕЖИ во минута 3.5 SATA Хард Диск (Продолжува)

DELL ST31000524NS-EQL EqualLogic 1TB 7.2 К ВРТЕЖИ во минута 3.5 SATA Хард Диск (Продолжува)

DEN 1104.00

Количина на стоки
Достапно

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск гола (внатрешни) дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Автентичен и да се Гарантира.Ве молиме бидете сигурни дека ова е инсталиран од страна на искусен техничар.Секогаш бидете сигурни дека тоа е замена на дел со точно идентични дел број.Може или не може да вклучуваат оригинално пакување.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат