.

.

New
X-DREE 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крило Гром Пеперутка Завртка Сребрен Тон 0.5 mm Теренот 5pcs(304 Tornillo де mariposa де acero inoxidable Tornillo де mariposa Tono де plata 0.5 mm Пасо 5 unids

X-DREE 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крило Гром Пеперутка Завртка Сребрен Тон 0.5 mm Теренот 5pcs(304 Tornillo

DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Крило На Пеперутка Завртки; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 19g; Пакет Содржина : 5pcs x Крило на Пеперутка Завртка.Вкупната Големина : 25 x 16 x 7mm/1" x 0.63" x 0.28"(L*W*T); Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Тема Големина : M3 x 16mm/0.12" x 0.63"(D*L)(Tamaño rosca de : M3 x 16 мм / 0.12' 'x 0.63' '(D * L).Тема на Теренот : 0.5 mm(Пасо де rosca : 0.5 mm. 304 од не 'Рѓосувачки Челик Крило Гром Пеперутка Завртка Сребрен Тон 0.5 mm Теренот 5pcs Made на 304 Нерѓосувачки Челик во сребрен тон, темата на теренот е 0.5 mm, има две големи не' рѓосувачки челик крилја.Можете да се стегне овие малку подобро отколку редовните овална глава завртки со екстра широк крилја.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish304 Tornillo де mariposa де acero inoxidable Tornillo де mariposa Tono де plata 0.5 mm Пасо 5 unids Nombre del producto : Ала mariposa tornillo; Материјал : acero inoxidable 304 Peso : 19 g; Contenido del paquete : 5pcs x Крило на Пеперутка Screw Tamaño вкупно : 25 x 16 x 7 mm / 1' 'x 0.63' 'x 0.28' '(L * W * T); Боја на директорот : Tono plateado Tamaño rosca de : M3 x 16 мм / 0.12' 'x 0.63' '(D * L)Пасо де rosca : 0.5 mm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат