.

.

New
Раст на косата Серум, Нежна Коса Поправка на Серум за Дома за Коса Салон

Раст на косата Серум, Нежна Коса Поправка на Серум за Дома за Коса Салон

DEN 206.16

Количина на стоки
Достапно

Мали и Преносливо : Лесни и мала големина, тоа не заземаат простор кога патувате.Храни коренот на Косата : Промоција на клеточниот метаболизам, забрзување на микроциркулацијата, и да се обезбеди неопходните хранливи материи за оштетена коса фоликул клетки.Исхрана Забелешка : Сеопфатна исхрана додаток, поправи косата, стоп за отстранување на влакна, разбуди коса фоликул делбата на клетката и раст.Безбедно и Нежни : Безбеден и не иритирачки, не ги оштетува фоликулите на косата, длабоко ја храни скалпот.Навлажнувачки : Длабоко придавам влогови на коренот на косата, се врати косата активност, и нека вашата коса продолжи да расте.Функција : 1. Навлажнувачки : Длабоко придавам влогови на коренот на косата, се врати косата активност, и нека вашата коса продолжи да расте.2. Исхрана Забелешка : Сеопфатна исхрана додаток, поправи косата, стоп за отстранување на влакна, разбуди коса фоликул делбата на клетката и раст.3. Безбедно и Нежни : Безбеден и не иритирачки, не ги оштетува фоликулите на косата, длабоко ја храни скалпот.4. Храни коренот на Косата : Промоција на клеточниот метаболизам, забрзување на микроциркулацијата, и да се обезбеди неопходните хранливи материи за оштетена коса фоликул клетки.5. Мали и Преносливо : Лесни и мала големина, тоа не заземаат простор кога патувате.Спецификација : Предмет Тип : Раст на Косата Serum Net Содржина : 30ml Valid Период : 3 Години Пакет Листа : 1 x Hair Раст Серум.

Карактеристики на стоката

Item Type:
 Hair Growth Serum
Net Content:
30ml
Valid Period:
3 Years 
Package List:
1 xHair Growth Serum :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат