.

.

New
Светски Познатиот Тетоважа Мастило – Вегетаријанци-Friendly Професионални Tattooing Мастила – Лондон Лаванда, 1/2 Унца

Светски Познатиот Тетоважа Мастило – Вегетаријанци-Friendly Професионални Tattooing Мастила – Лондон Лаванда,

DEN 174.00

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИУМ ТЕТОВАЖА МАСТИЛО – Многу од најпопуларните тетоважа уметници од целиот свет се сврти кон Светски Познатите' bold, убави бои за да се испорача беспрекорна работа на уметноста.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА И БЕЗБЕДЕН ЗА КОЖАТА – Овие високо-квалитетни тетоважа мастила содржат животни, производи и никогаш не се тестираат врз животни.Сите тие се вегетаријанци-пријателски и се во согласност со ЕУ стандардите за квалитет.ПРОЧИСТЕНА И БЕЗБЕДНОСТ ЗАПЕЧАТЕНИ – Овие бои се ултра-безбедна и чиста.Сите Светски Познатиот тетоважа мастила се прочистени и потоа затворен во кристално-flex шише.Секое шише има скенирање на кодот, за да се потврди автентичноста.УДОБЕН ШИШЕ – Секое шише на тетоважа мастило доаѓа со подесувате-доказ и водоотпорен етикета.Кога ќе се заврши со мастило, користете пресврт капа за безбедно печат шише до следната употреба.Со гордост се произведени ВО АМЕРИКА – Светски Познати се стреми да создаде најдобрите тетоважа мастила во индустријата.Со над 50 години искуство и немилосрдните посветеност, тие ја постигнале својата цел.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат