.

.

New
GEJUE поштенски Сандачиња Postbox за Однадвор, во случаеви на Монтирани Lockable Пошта/Postbox Водоотпорен Лесно да се Соберат, Поцинкуван Лим Писмо Пост Кутија 320x360x105mm (Боја : Ка

GEJUE поштенски Сандачиња Postbox за Однадвор, во случаеви на Монтирани Lockable Пошта/Postbox Водоотпорен

DEN 1214.40

Количина на стоки
Достапно

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Оваа трајни поштенско сандаче беше наменета да им даде на сопствениците на куќи една убава, долго-траен поштенско сандаче дека ќе донесе комплименти од своите соседи.Погодни за секојдневна употреба во различни домови или за комерцијални апликации.Голем капацитет, големи влезот, ова писмо кутија е голема да се одржи различни конверзација, најголемиот дел на e-mail пораки, поместена коверти, документи, весници, списанија итн.Големина : 320x360x105mm;Испорака порт : 310x30mm.Испраќање на топло одмор или сезона поздрав за соседите,погодни за декорација на вашата градина и двор.Име на производ : mailbox Product материјал : Материјал : 'рѓа-доказ поцинкуван sheet Product големина : 320x360x105mm;Производ тежина:3kg Delivery порт : 310x30mm Applicable : заедница, вила, school Scope на примена : писмо вода метар, Ruili дебели списание, итн.Производ предност : Ова сандаче може да се заклучи да се заштити вашата e-mail;Материјал е направен од матирано кастинг процес。Стилски Европската ретро вила пошта е одговара за вила, отворено, училиште, заедница, семејство, може да се инсталира било каде, погодно за вашиот живот.Answer : ___________________________ Note : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Ве молиме не ми пречи, ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат