.

.

New
10 Инчен Автомобил Говорникот Вграден Inamplifier 12V Аудио Активни Subwoofer 600W Ултра-Тенок Високо-Моќ Инсталација Универзален Автомобил Засилувач Subwoofer

10 Инчен Автомобил Говорникот Вграден Inamplifier 12V Аудио Активни Subwoofer 600W Ултра-Тенок Високо-Моќ Инсталација

DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно

Со високи Перформанси : Солиден изградба минимизира вибрации предизвикани од бучава, високо оптоварување на перформанси.Практична настава : Супер тенок subwoofer дизајн, дозволено е да се биде инсталиран под седиштето, заштеда на внатрешен простор, да ви даде луксузни музички чувство.Висок Квалитет : Под-седиште subwoofer е направен на висока температура отпорни калем, стабилен и сигурен.чувствувате топлина дисипација.ПРОМЕНЛИВА БАС ПОТТИК : Променлива Бас Зголеми ви овозможува да ја прилагодите на ниските бас во рамките на опсег за да се зголеми само на начин ви се допаѓа. 【Звучни Ефекти】 чиста музика излез, звучни ефекти се уште повеќе зачудувачки.Големина : 10 inches Fuse : 25 AAmplifier моќ : RMS 200 WMaximum тековната потрошувачка : 12 ASignal да noise ratio>91d BFrequency одговор : 20 Hz-150 Hz Effective фреквенција одговор : 50 Hz-150 Hz High ниво сигнал текст чувствителност : 0.9 VLow на ниво на сигнал текст чувствителност : 300m VLow помине филтерот : 0 до +12d BRich, длабок бас дека можете да се чувствуваат, без откажува простор.【Висока дефиниција квалитет на звукот】извор следење и барање за автентичноста на музика.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат