.

.

New
GRM219R61E225KA12D - Фиксна 2-Игли SMD 219R61E225KA12 (100 Парче Многу)

GRM219R61E225KA12D - Фиксна 2-Игли SMD 219R61E225KA12 (100 Парче Многу)

DEN 2061.60

Количина на стоки
Достапно

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor - Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.MURATA Фиксна Capacitor SMD Керамички 0805 Multilayer Керамички Capacitor (MLCC) - Surface Mount (SMD) 2-pin SMD Surface Mount (SMT) 219 R61 E225 KA1 GRM219 R61 E225 KA12.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат