.

.

New
Selfie Прстен Светлина Клип на Навивачите, Мини Фан Selfie Прстен Светлина Воздух Circulator Фан Фотографија Осветлување Канцеларија Шминка за Светло во Видео со Фановите Selfi

Selfie Прстен Светлина Клип на Навивачите, Мини Фан Selfie Прстен Светлина Воздух Circulator Фан Фотографија

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Мали облик но моќни удари од природни кул правец и cools ќе надолу брзо.Дури и ако батеријата е слаба, инчи 8-метарски кабел им овозможува на светло да биде на и да ја стартувате на неодредено време кога се вклучи во USB извор на енергија.Можете да ја стави во џебот или чантата, Предводена пополнете светлината со 3 нивоа на осветленост е уникатен дизајн, кои ќе ви овозможи шминка во различни осветлување ситуации како текот на денот, вечер, дома и во канцеларија. 3 Брзина на Ветрот Прилагодливи - мини фан има 3 брзината на ветерот прилагодливи Моќен Правец, На бакар-направен мотор на фан е толку моќен, што може да го поддржи сечилото работи на многу голема брзина да се произведе силен ветар.Answer : ___________________________ NOTE : Eyeglass wearers може да се доживее одраз во своите очила.Дури и ако батеријата е слаба, инчи 8-метарски кабел им овозможува на светло да биде на и да ја стартувате на неодредено време кога вклучен во USB извор на енергија.Лесно да се носат и продавница без да се води до многу простор.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Планината светлината исклучен центар или над око ниво за да се спречи отсјај.Овој дизајн на преносни фан може да си го цица во многу повеќе струење и поделба на ветрот во 3 парчиња.Планината light off-центар или над око ниво за да се спречи отсјај.Нема потреба да се инвестира во било дополнителни осветлување кога ќе може лесно да се движи светлина прстен од еден уред на друг колку што е потребно.18 x 0,8 инчи и 0.Мали облик сепак моќни удари од природни кул правец и cools ќе надолу брзо.Широк Спектар на Компатибилност - Прстен Светлина е клип) отвора до 1 инч широк, дозволувајќи им светлина за да безбедно одговара на вашиот телефон, лаптоп, таблета, i Pad, или десктоп компјутер, монитор.тоа е совршен партнер во овие топли летни да се задржи кул кога патувате, се чека во линија и тоа го прави на спортот. 3 Брзина на Ветрот Прилагодливи - мини фан имаат 3 брзината на ветерот прилагодливи Моќен Правец, бакар направен мотор на фан е толку моќен, што може да го поддржи сечилото работи на многу голема брзина да се произведе силен ветар.Нема потреба да се инвестира во било дополнителни осветлување кога ќе може лесно да се движи светлина прстен од еден уред на друг колку што е потребно.Широк Спектар на Компатибилност - Прстен Светлина е клип отвора до 1 инчи широка, дозволувајќи им светлина за да безбедно одговара на вашиот телефон, лаптоп, таблета, i Pad, или десктоп компјутер, монитор.18 x 0,8 инчи и 0.Вашиот Едноставно Решение за Добро осветлена Видео Конференција или Фотографии - Мини Фан Selfie Светлина е крајната дополнителен извор на светлина за да Зумирате и видео конференции, заедно со You Tube видеа, Tik Toks, Instagram selfies, vlogging, и повеќе.Овој дизајн на преносни фан може да си го цица во многу повеќе струење и поделба на ветрот во 3 парчиња.Високиот Капацитет на Батерија - за Разлика од нашите конкуренти' слаба батерија капацитети, нашите прстен светлина вклучува висок капацитет 1200 m Ah батерија која има кандидира време од 2 часа на високо.Вашиот Едноставно Решение за Добро осветлена Видео Конференција или Фотографии - Мини Фан Selfie Светлина е крајната дополнителен извор на светлина за да Зумирате и видео конференции, заедно со You Tube видеа, Tik Toks, Instagram selfies, vlogging, и повеќе.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат