.

.

New
KOMI Замена Бенд за Xiaomi Mi Бенд 5, Дише Спорт Силикони Wristbands Хривнија за Жена се Мажи за Замена на врвката за околу Рака (A-6PCS)

KOMI Замена Бенд за Xiaomi Mi Бенд 5, Дише Спорт Силикони Wristbands Хривнија за Жена се Мажи за Замена на

DEN 181.20

Количина на стоки
Достапно

⭐【Компатибилен со Mi Бенд 5】 Силиконска гума замена ремени за Xiaomi Mi Бенд 5 Smart Fitness Tracker.(Фитнес тракер не се вклучени). ⭐【Висок квалитет со Силиконска】 : материјалот е направен од високо-квалитет на еколошки силикони, која нема да предизвика иритација на кожата.Умерена мекост, удобен за носење, по затегнувачка тест, долг животен век, силни и издржливи. ⭐【Лесно да се Инсталира】 : На хривнија е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Врвка за околу рака може цврсто да се поправи smart тракерот за да се спречи загуба и расклатување. ⭐【Водоотпорен и Sweatproof】 : Водоотпорен и sweatproof, тешки и не е лесно да попуштат, совршен за висок интензитет на спортови како што се : планинарење, вежбање на отворен простор, пливање, велосипедизам, долги работи, итн. ⭐【Грижете се-слободен Продажбата на Услугата】Ние нудиме твоите најдобри По-продажбата гарантира! Се надевам дека нашите корисници секогаш може да има прекрасно искуство при шопинг во нашата продавница.ако имате било какви проблеми или прашања,ве молиме да ни даде можност да ви помогне да го реши проблемот.Ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат